Suma wpłat na rzecz fundacji:

736 zł

Na taką kwotę dzięki Wam udało nam się wesprzeć Fundacje Szczęśliwe Zakończenie. Kwoty rozliczamy na koniec każdego miesiąca działalności sklepu - wystartowaliśmy 4 kwietnia 2024.

Fundacja Szczęśliwe Zakończenie Ferment's Up!

Fundacja

Szczęśliwe Zakończenie

Zapewne zauważyliście, że kupując naszą kombuchę w sklepie internetowym i na eventach pośrednio wspieracie Fundację Szczęśliwe Zakończenie, która zajmuje się tworzeniem sanktuarium dla zwierząt których ostatnim domem miała być rzeźnia.

Pozwólcie, że krótko przedstawimy ich historię.

Fundacja Szczęśliwe Zakończenie Ferment's Up!

Pani Kasia i Pan Andrzej byli hodowcami bydła mięsnego, kontynuując rodzinne tradycje. W „poprzednim życiu” dla Państwa Kowalczyków hodowla była głównym źródłem dochodu, z resztą jak dla całego ich otoczenia. Sprzedaż zwierząt dostarczała im coraz większego wewnętrznego cierpienia, które zaczęło się nawarstwiać.

Na przekór rodzinie i sąsiadom, kilka lat temu postanowili zaprzestać tego procederu, co nie spotkało się to z dobrym przyjęciem.

Fundacja Szczęśliwe Zakończenie Ferment's Up!

Sam fakt, że postanowili zmienić swoje życie o 180 stopni, bez wsparcia wśród najbliższych, polegając tylko na własnych doświadczeniach, empatii oraz uczuciach, zasługuje na ogromne brawa.

W tym momencie w ich gospodarstwie można znaleźć krowy, świnie, kozy, psy, kury. Mimo ogromnego poświęcenia zapewniają całej gromadzie schronienie, opiekę i miłość.

Cała ta historia jest dla nas nadzieją na rewolucję w podejściu do zwierząt i pomoże zbudować dla nich lepszą przyszłość.

Fundacja Szczęśliwe Zakończenie Ferment's Up!

Nawet ten najmniejszy gest jak kupno naszej kombuchy, może okazać się ogromną zmianą dla naszych futrzanych przyjaciół i dać szansę na szczęśliwe zakończenie.

Zachęcamy Was do również bezpośredniego wsparcia Fundacji.

Fundacja Szczęśliwe Zakończenie
KRS: 0000891847
Adres: Olszany 47, 58-150 Strzegom

NR KONTA: 57 1600 1462 1803 6601 0000 0001

FACEBOOK FUNDACJI